Cenaze Nakil ve Hizmetleri

  • Rahmet cenaze nakil hizmetleri olarak en modern teknoloji ile donatılmış cenaze araçları ile hizmet vermekteyiz. Cenaze aracı alelade bir araç değildir belli nitelikleri ve vasıflarının olması zorunludur. Cenaze arabaları çok eski zamanlardan beri insanların ölüye saygısının bir sonucu olarak hep özel olmuştur. Türkiye de cenaze aracı sahibi olmak sağlık bakanlığının iznine bağlıdır. Aynı zamanda sağlık bakanlığı bu araçlara belli kriterler getirmiştir.
  • Tam donanımlı cenaze araçlarımızın iç tasarımı geniş olup, cenaze ve cenaze yakınlarını aynı anda taşıma kapasitesine sahiptir. Cenaze araçları şehir içinde ve şehirlerarası kullanımı farklılık gözetmemektedir. Cenaze araçları klimalı , kızaklı tabut taşıma  kablosuz konuşma sistemlidir.
  • Cenaze araçları sahip olduğu profilden kasası oldukça sağlamdır. Ayrıca kabin içi izolasyonu , soğutma sistemi kabin içi aydınlatması son sistemdir. Cenaze arabalarımız da hijyenik malzeme kullanılmıştır.
  • Cenaze aracı cenaze taşıma bölmesinde hiç zorlanmadan aynı anda üç cenaze rahatlıkla taşınabilmektedir.
  • Cenaze araçları tam donanımlı ve klimalıdır. Deneyimli ve uzman  personelimizle dünya standartları ve dini kurallara uygun yurt içi ve yurt dışı cenaze naklini itina ile yapmaktayız.